ABC PRO
801 044 102

ABC ANON

RODO nam nie straszne! Anonimizacja dowolnych dokumentów nigdy nie była tak prosta. Zarówno z dokumentów skanowanych PDF jak i eksportowanych z Microsoft Word / OpenOffice można usunąć informacje, które nie powinny pojawić się na BIP lub zostać przekazane na zewnątrz instytucji. Wystarczy kilka kliknięć aby uzyskać dokument zanonimizowany, który można bezpiecznie przekazać lub upublicznić. Dodatkowo można go podpisać za zgodność z oryginałem bezpośrednio w ABC ANON. Program zawiera wbudowane reguły wyłączenia jawności treści, pozwala automatycznie tworzyć przypisy zawierające podstawę wyłączenia treści.

Dla bezpieczeństwa i wygody każda instytucja powinnna posiadać takie narzędzie. Zapytania o dostęp do informacji publicznej, która nie jest prezentowana na BIP, wreszcie przestaje być koszmarem. Program można bezpłatnie pobrać i przetestować w 30 dni.

Zachęcamy do zapoznania się z opisem na stronie ABC ANON - szybki start, oraz krótką prezentacją na YouTube. Ze strony anon.abcpro.pl można pobrać instalator i rozpocząć 30 dniowy okres testowy już dziś!

Dowiedz się więcej

XIX OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA UŻYTKOWNIKÓW SYSTEMU BeSTi@

Już 14 maja rusza XIX OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA UŻYTKOWNIKÓW SYSTEMU BeSTi@ „BeSTi@ W Wielkopolsce”. Nasz partner CWA S.A. serdecznie zaprasza do stolicy Wielkopolski – Poznania!

Misją konferencji jest pokazanie Państwu przyjaznego oraz pomocnego w codziennej pracy oblicza BeSTii, dlatego przygotowane zostały 2 intensywne dni z Systemem BeSTi@.


Dowiedz się więcej

Poznaj Legislator

Legislator, to edytor aktów prawnych XML służący do sporządzania aktów prawnych w postaci dokumentów elektronicznych, zgodnie z wymogami wynikającymi z obowiązujących przepisów.

Istotniejsze jest jednak to, że dzięki Legislator, powstające prawo może być dalej powtórnie przetwarzane przez najróżniejsze narzędzia wspierające pracę prawników oraz dające szerszy dostęp do prawa obywatelom. Przykładem takich systemów jest Elektroniczny Dziennik Urzedowy, który stanowione prawo pozwala ogłaszać w oficjalnych publikatorach. Kolejnym przykładem jest Baza Aktów Własnych, która wspiera automatyczne tworzenie tekstów ujednoliconych, porównawczych i obwieszczeń z tekstem jednolitym. Inne systemy mogą udostępniać akty prawne wydane na tej samej podstawie, o podobnej tematyce itd. Zastosowań może być wiele ponieważ każdy przepis (artykuł, paragraf, ustęp...) zapisany jest w postaci strukturalnej.

Dowiedz się więcej

Zapisz się na szkolenie

Informujemy o uruchomieniu dodatkowych jednodniowych szkoleń dot. elektronizacji prawa w postaci warsztatów przy stanowiskach komputerowych. Szkolenia organizazuje Centrum Wspierania Administracji „Pro Publico”.

Szkolenie przeznaczone jest przede wszystkim dla Sekretarzy, kierowników Biur Rady oraz Zarządu, a także Skarbników. Będzie także bardzo pomocne dla innych osób, które tworzą akty prawne w postaci elektronicznej (jak np. Regionalne Izby Obrachunkowe, pracownicy JST korzystający z programu BeSTi@), czyli zarówno tych podlegających ogłaszaniu w wojewódzkim dzienniku urzędowym, jak i innych aktów stanowionych przez organy samorządu.

Dowiedz się więcej

Pracuj
w ABC PRO
Nasze
Produkty
Dla
Samorządu
Dla Urzędów
Wojewódzkich
Dla Urzędów
centralnych
Dla
Ministerstw
Facebook
FanPage
YouTube