Praca w ABC PRO

Autor: Krzysztof Radzimski

Krótki opis firmy

ABC PRO Sp.z o.o.

Firma ABC PRO Sp. z o.o. działa na polskim rynku informatycznym od 2009 r. Od 1 maja 2011 r. przejęła działalność firmy Administration & Business Consulting działającej na rynku od 2002 r. Początkowo jako A&BC zajmowaliśmy się tworzeniem systemów Biuletynu Informacji Publicznej. Kolejnym przedmiotem naszego zainteresowania były systemy zarządzania dokumentami, elektroniczne formularze, elektroniczne skrzynki podawcze, słowem wszystko, co wiąże się z „e-Urzędem”. Zdobyta wiedza i doświadczenie pozwoliły nam następnie na zajęcie się jeszcze trudniejszą grupą zagadnień związanych z elektronicznym dokumentem strukturalnym i podpisem cyfrowym. Od 2006 r. prowadzimy nieustanne prace nad systemami do szeroko rozumianej „elektronizacji prawa”. Nasze produkty umożliwiają edycję, publikację oraz zarządzanie zbiorami aktów prawnych w postaci elektronicznej. Jako jedyni dysponujemy pełną gamą produktów w tym zakresie. Nasze aplikacje tworzymy w oparciu o aktualne wymogi prawne oraz wiedzę i doświadczenie z zakresu informatyki i administracji publicznej. Znamy i rozumiemy problemy i wyzwania, jakie stoją przed współczesną administracją publiczną oraz potrzeby i oczekiwania Urzędów. Dzięki bogatemu doświadczeniu wyniesionemu z pracy w administracji publicznej oraz bardzo zdolnemu, ambitnemu zespołowi młodych programistów, jesteśmy w stanie tworzyć nowatorskie rozwiązania. Najlepszym tego przykładem są takie nasze aplikacje i systemy jak Edytor Aktów Prawnych XML, Elektroniczne Dzienniki Urzędowe, Elektroniczne Zbiory Aktów Prawnych. Od maja 2011 r. rozpoczęto sprzedaż systemu Legislator, łączącego w sobie całe dotychczasowe doświadczenie związane z tworzeniem i publikacją aktów prawnych w formacie XML. Zamierzamy w dalszym ciągu zajmować się systemami do „elektronizacji prawa” – rozwijać i doskonalić już istniejące, jak również tworzyć nowe, których jeszcze nie ma, a są bardzo potrzebne.

Programista .NET

Zarabiaj powyżej 7 tysięcy brutto!!!

Swobodnie programujesz w .NET? Chcesz rozwinąć swoje umiejętności w projekcie z najnowszymi technologiami? Aplikuj do nas na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

Na stanowisku Programisty .NET będziesz brał udział w tworzeniu oprogramowania dla administracji publicznej i sektora bankowo-finansowego głównie w technologii ASP.NET MVC / Core .NET Framework i VS 2015, AngularJs, Angular Materials itd. Używamy SVN, Node JS, GIT i Gulp.

Wymagania:

  • Doświadczenie w programowaniu ASP.NET (również niekomercyjne) minimum 2 lata,
  • Ukończone wyższe studia na kierunku informatycznym - nie aplikuj, jeżeli jeszcze studiujesz lub bogate doświadczenie w zawodzie,
  • Znajomość języka C# oraz środowiska Visual Studio 2012-2015,
  • Znajomość technologii webowych: HTML, CSS (Sass, Less), JavaScript (JQuery, Angular JS),
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie Intermediate.

Mile widziane:

  • Znajomość języka T-SQL, Entity Framework lub innego ORM,
  • Umiejętność czystego kodowania, korzystania z testów jednostkowych,
  • Znajomość języka JAVA.

Podczas rozmowy kwalifikacyjnej zweryfikujemy Twoje umiejętności za pomocą pytań i krótkich, praktycznych testów programistycznych.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę,
  • Udział w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań informatycznych przy użyciu najnowszych narzędzi programistycznych,
  • Możliwość rozwoju zawodowego wśród wysokiej klasy specjalistów,
  • Przyjazną atmosferę.

Benefity:

  • Prywatna opieka medyczna (Medicover),
  • Karta sportowa,
  • Budżet na szkolenia,
  • Szkolenia w postaci stałego dostępu kursów Pluralsight,

Warunki pracy:

  • Godziny pracy od 8-9 do 16-17,
  • Od poniedziałku do piątku,
  • Praca na wydajnych komputerach, procesor 4 rdzeniowy, 2 monitory,
  • Pracę przy użyciu najnowszych narzędzi.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz.U. z 2016 r. poz. 922)."