Praca w ABC PRO

Nadaj swojej karierze właściwy kierunek! Sprawdź kogo szukamy i wyślij nam swoje CV!

Full Stack Developer .NET / Angular / JS

(Wynagrodzenie 10 000 - 12 000 netto)

W ABC PRO Sp. z o.o. tworzymy najnowocześniejsze rozwiązania w administracji publicznej i bankowości dotyczące tworzenia i udostępniania prawa, z których korzystają dziesiątki tysięcy użytkowników w całej Polsce.

Co oferujemy?

Oferujemy pracę ze złożonymi aplikacjami zarówno front-end jak i back-end, używanie najnowszych technologii, aktywne uczestnictwo w procesie analizy i tworzenia nowych rozwiązań. Jesteśmy nastawieni na długoterminową współpracę, dlatego oferujemy umowę o pracę z kartą medyczną i sportową, naukę języka angielskiego w godzinach pracy oraz comiesięczne premie.

Kogo poszukujemy?

Dołączając do nas będziesz członkiem zespołu odpowiedzialnego za najważniejsze systemy dla administracji publicznej w obszarze szeroko pojętej elektronizacji prawa. Szukamy inteligentnych i odpowiedzialnych osób, gotowych dzielić się swoją wiedzą i umiejących korzystać z dorobku innych członków zespołu. By móc dołączyć do naszego zespołu i czuć się pewnie i swobodnie w wykonywaniu codziennych zadań, wymagana będzie umiejętność programowania w jezyku C#, budowaniu aplikacji .NET Core, posługiwaniu się systemem wersjonowania kodu GIT, znajomość bibliotek javascript Angular i AngularJS. Szukamy osób, które chcą być dumne z tworzonych rozwiązań, dla których testowanie kodu jest równie ważne co jego pisanie – zarówno w warstwie back-end jak i front-end. Oczekujemy, że kwestie wydajności będą dla Ciebie równie ważne co sama funkcjonalność aplikacji.

Jak wygląda proces rekrutacji?

Rekrutacja jest dwustopniowa. Najpierw spotykamy się z Tobą w sali konferencyjnej, gdzie będzie na Ciebie czekał komputer z zainstalowanymi narzędziami. W trakcie rozmowy pokażesz nam jak tworzysz podstawowe elementy w back-end i front-end w oparciu o przygotowane przez nas zadania testowe. Ustalimy Twoje wymagania oraz oczekiwania finansowe. Kolejne spotkanie odbędzie się w biurze zarządu gdzie będziesz mógł omówić z kierownictwem firmy swoją współpracę z nami, a zarząd będzie mógł Cię lepiej poznać.

Sposób zatrudnienia

Naszą podstawową ofertą jest umowa o pracę na czas nieokreślony poprzedzona okresem próbnym. Jeżeli oczekujesz innej formy zatrudnienia to jesteśmy na nią otwarci.

Aplikuj

Wypełnij formularz i wyślij nam swoje CV